Voorgaande predikanten

Bron: http://www.dominees.nl/search.php?srt=g&id=10545

Predikanten van de Nederlands Gereformeerde Kerk Breukelen opgericht in 1969:

naam intrede herkomst afscheid
/losmaking
vervolg
ds. E.R. Postma ??-??-1969 Breukelen-gkv 19-09-1971 Eindhoven
ds. M.J. Arntzen 10-10-1971 s-Gravendeel 08-06-1975 Hattem-gkv
ds. P. Busstra 08-08-1976 kandidaat 15-03-1981 Bunschoten-Spakenburg-missie
ds. H.J. Zuidhof 10-06-1982 kandidaat 23-03-1986 Marknesse
ds. J.M. Mudde 03-06-1987 kandidaat 31-05-1993 Enschede-Zuid
ds. W. Smouter 09-01-1994 Rijswijk 15-09-1999 Ede
ds. G.J. Zwarts 27-08-2000 Amsterdam 30-06-2011 emeritus
ds. D. Timmerman 10-12-2005 kandidaat Rijswijk 13-01-2013 Eindhoven